http://static.rada.gov.ua/dep_img8/nf43.jpg

Унгурян Павло Якимович, 12.11.1979 р.н., уродженець м.Кишинів, може мати паспорт громадянина Молдови.

Баптист. В 1994-1996 роках був керівником молоді церкви євангельських християн-баптистів (ЄХБ) в с. Першотравневе Ізмаїльського району Одеської області. В 1996-2004 ніс служіння в якості керівника молоді 1-ї Одеської церкви ЄХБ. В період 2004-2011 – керівник молодіжного служіння Всеукраїнського об’єднання ЄХБ. В 2008 році під час 1-го конгресу християнської молоді країн СНД та Балтії в Кишиніві був обраний 1-м головою Молодіжної ради Євроазійської федерації ЄХБ. Обирався в Молодіжну раду Всесвітнього баптистського альянсу. З 2011 року – керівник Комітету зовнішньої місії ВСО ЄХБ України.

Розпочав трудову діяльність в 2002 році в управлінні Одеської міської ради. В цей же період познайомився з В’ячеславом Круком, на той момент – заступником Одеського міського голови. Унгурян на тривалий час став помічником Крука, включаючи період роботи останнього заступником Міністра охорони навколишнього середовища України.

Після того, як Крук вступає в партію ВО «Батьківщина», Унгурян в 2005 році очолює молодіжну організацію «Батьківщина молода».

В 2006 році був обраний в Одеську міську раду від ВО «Батьківщина» (разом з В’ячеславом Круком). Балотується в народні депутати в списках ВО «Батьківщина» на виборах у 2007 році, але був зареєстрований в травні 2008 року (від сім’ї Круків нардепом був обраний інший брат – Юрій, а В’ячеслав лишився в міськраді).

Нетривалий час з липня по листопад 2014 року – заступник міністра екології.

На виборах в Верховну Раду України в 2014 році був обраний за списком партії «Народний фронт». На даний момент Унгурян – член депутатської фракції «Народний фронт», голова підкомітету з питань доходів державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Крім того, Унгурян очолює Всеукраїнську молодіжну громадську організацію «Спілка молодих християн України». Приймає участь в заходах Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів. В 2016 році входив до складу організаційного комітету з координації відзначення в м. Одесі 500-річчя Реформації. В жовтні 2017 року став організатором заходу ПАРЄ з приводу 500-річчя Реформації. В лютому 2018 року був присутній на молитовному сніданку за участі Президента США Дональда Трампа, був координатор української делегації.

Відповідно до декларації доходів, дотепер сплачує кредит за квартиру, де поручителем виступав В’ячеслав Крук.

Має тісні контакти з Олександром Дубовим.